Privolanie obsluhy v reštaurácii

Reštaurácia

OZNÁMENIE O DOKONČENÍ JEDLA

Odpovedzte si na dve základné otázky:

Prvá: Máte predstavu o tom koľko času trávi obsluha zbytočnými cestami do kuchyne za účelom preverenia, či už je jedlo hotové a takisto čakaním za jeho dokončením?

Druhá: Koľko peňazí dokáže priniesť Váš personál za 1 hodinu v prípade, ak sa venuje plnohodnotne zákazníkom?

Predstavme si jednoduchý modelový príklad. Počas 12 hodinovej zmeny obsluhujú v reštaurácii 2 čašníci. Počas každej hodiny strávi každý z nich v kuchyni neefektívne len 2 minúty. V sumáre celého pracovného dňa to predstavuje spolu 48 minút, ktoré by sa dali využiť aj lepšie!

Povedzme si, že ak sa personál stíha venovať všetkým zákazníkom a podporovať tak predaj čo najefektívnejšie, dokáže za hodinu predať tovar v hodnote 5 € (3 pivá alebo 1 pizza). Jeden deň tak bude v prípade vyššie uvedeného modelového príkladu a spomínaných 48 minút pre Vás znamenať nárast tržieb o 4 €. Za mesiac je to už 120 € a za celý rok 1 440 € ! Oplatí sa čítať ďalej?

Bezdrôtový systém PALVELU dokáže otočiť zbytočne strávený čas na získanie vyšších tržieb! Čo všetko so sebou jeho používanie prinesie?

1/ Manažment – vyššie tržby
2/ Kuchári – superjednoduché a rýchle ovládanie
3/ Obsluha – lepší prehľad o rajóne, zjednodušenie organizácie a zvýšenie efektivity práce
4/ Zákazník – spokojnosť s celkovou poskytnutou službou a pozitívna spätná väzba

Otestujte si to sami. Vyrátajte si finančný efekt v našej kalkulačke v ľavom hornom rohu. Objednajte si náš set už dnes a prestaňte prichádzať o Vaše peniaze!

 

Potrebné komponenty:

Set do reštaurácie pre komunikáciu kuchyne s obsluhou

Kontakt