Privolanie technika vo výrobnej hale_

Výrobná hala

ZNÍŽENIE PRESTOJOV A STRÁT VO VÝROBE ZLEPŠENÍM KOMUNIKÁCIE PERSONÁLU

Ste manažér zodpovedný za výrobný proces a zaujímajú Vás možnosti ako jednoducho znížiť prestoje a straty spôsobené poruchami na výrobných linkách?

Odpovedzte si na dve základné otázky:

Otázka č. 1: Ako dlho Vám trvá doručenie informácie o poruche na linke personálu zodpovednému za odstránenie problému?

Otázka č.2: Koľko peňazí Vás stojí hodina nečinnosti linky?

Popíšme si bežný prípad. V čase plnej prevádzky nastane na výrobnej linke porucha, ktorá núti operátora odstaviť ju z prevádzky a konktaktovať personál zodpovedný za odstránenie technického problému. Až do času odstránenia problému výrobná linka nie je schopná produkovať, čím okamžite vzniká prestoj a ušlý zisk.

Bezdrôtový systém PALVELU dokáže skrátiť čas potrebný na oboznámenie technika, čím zároveň skracuje aj vzniknuté prestoje a straty.

AKO?

Okamžitým informovaním technika o poruche na konkrétnej výrobnej linke jednoduchým stlačením tlačidla operátorom. Technikovi sa informácia o čísle linky zobrazuje na jeho náramkových hodinkách, vďaka čomu dostane informáciu bez ohľadu na jeho polohu vrámci výrobnej haly.

Čo všetko so sebou používanie systému prinesie?
1/ Manažment – zníženie prestojov a strát, prehľady a štatistiky o poruchovosti liniek, prestojoch, reakčnom čase údržby a podobne
2/ Operátori – extrémne jednoduché a rýchle oznámenie o poruche na linke
3/ Technický personál – lepší prehľad o aktuálnom dianí vo výrobnej hale, možnosť rýchlejšieho reagovania a odstránenia technického problému

Otestujte si to sami. Vyrátajte si finančný efekt v našej kalkulačke v ľavom hornom rohu. Kontaktujte nás ešte dnes a prestaňte prichádzať o Vaše peniaze! Systém vyskladáme na mieru Vašej prevádzky.

zníženie prestojov zníženie prestojov

Potrebné komponenty:

Tlačidlá pre rozmiestnenie na výrobné linky
Hodinky pre personál
Aplikácia pre manažment (v príprave)

štatistiky prestojov

štatistiky prestojov

štatistiky prestojov

štatistiky prestojov

 

Kontakt

Podľa § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dávam svoj súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov.