Privolanie obsluhy v kaviarni, v bare

Kaviareň / Bar

OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM A JEHO VYUŽITIE V KAVIARNI A BARE

Prevádzkujete kaviareň či bar a záleží Vám na spokojnosti Vašich zákazníkov? Prípadne sa stretávate so sťažnosťami ohľadom rýchlosti Vašej obsluhy? Chceli by ste zvýšiť spokojnosť zákazníkov, efektivitu personálu a zároveň aj tržby?

Čo by ste povedali na zamestnanca, ktorý pracuje po celý rok každý deň a nechce ani dovolenku? Objednávkový systém PALVELU dokáže skĺbiť potreby Vašich zákazníkov aj zamestnancov jednoduchým spôsobom.

AKO?

Umiestnite na každý stôl tlačidlo pre privolanie obsluhy a umožnite tak návštevníkom doobjednať si nápoj či jedlo hneď ako im príde na um. Zvýšením frekvencie objednávania umožníte zákazníkom konzumovať viac, čím zvyšujete tržby (nárast približne o 5 %) . Personál má zároveň lepší prehľad o rajóne a popri komunikácii so zákazníkmi si dokáže lepšie organizovať čas pre ostatné činnosti nevyhnutne spojené s chodom prevádzky. Personál je efektívnejší a zákazníci odchádzajú spokojní. Budujete si tak lojalitu pre ich ďalšie návštevy.

Čo všetko so sebou používanie systému prinesie?

1/ Manažment – zvýšenie tržieb
2/ Personál – lepší prehľad o rajóne, zvýšenie efektivity, vyššie sprepitné
3/ Hostia – zvýšenie spokojnosti s celkovou poskytnutou službou, budovanie lojality

Otestujte si to sami. Vyrátajte si finančný efekt v našej kalkulačke v ľavom hornom rohu. Kontaktujte nás ešte dnes a prestaňte prichádzať o Vaše peniaze! Objednávkový systém vyskladáme na mieru Vašej prevádzky.

objednávkový systém kaviareň objednávkový systém kaviareň

Potrebné komponenty:

Tlačidlá pre rozmiestnenie na stoly
Hodinky pre personál

Kontakt

Podľa § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dávam svoj súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov.

CommOn Systems s.r.o.
Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava - mestská časť Rača
IČO: 51735318
DIČ: 2120778088