objednávkový systém v reštaurácii

Reštaurácia

OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM V REŠTAURÁCII

Odpovedzte si na dve základné otázky:

Otázka č. 1: Máte predstavu o tom koľko času trávi obsluha zbytočnými cestami do kuchyne za účelom preverenia, či už je jedlo hotové a takisto čakaním za jeho dokončením?

Otázka č.2: Koľko peňazí dokáže zarobiť Váš personál za 1 hodinu v prípade, ak sa plnohodnotne venuje zákazníkom?

Predstavme si jednoduchý modelový príklad. Počas 12 hodinovej zmeny obsluhujú v reštaurácii 2 čašníci. Počas každej hodiny strávi každý z nich v kuchyni neefektívne len 2 minúty. V sumáre celého pracovného dňa to však predstavuje spolu 48 minút, ktoré by sa dali využiť aj lepšie!

Povedzme si, že ak sa personál stíha venovať všetkým zákazníkom a podporovať tak predaj čo najefektívnejšie, dokáže za hodinu predať tovar v hodnote 5 € (3 pivá alebo 1 pizza). Jeden deň tak bude v prípade vyššie uvedeného modelového príkladu a spomínaných 48 minút pre Vás znamenať nárast tržieb o 4 €. Za mesiac je to už 120 € a za celý rok 1 440 € ! Oplatí sa čítať ďalej?

Objednávkový systém PALVELU dokáže otočiť zbytočne strávený čas na získanie vyšších tržieb! Čo všetko so sebou jeho používanie prinesie?

1/ Manažment – zvýšenie tržieb
2/ Kuchári – extrémne jednoduché a rýchle ovládanie
3/ Obsluha – lepší prehľad o rajóne, zvýšenie efektivity práce, vyššie sprepitné
4/ Zákazník – príjemnejšie prostredie a spokojnosť s celkovou poskytnutou službou

Otestujte si to sami. Vyrátajte si finančný efekt v našej kalkulačke v ľavom hornom rohu. Objednajte si náš set už dnes a prestaňte prichádzať o Vaše peniaze!

objednávkový systém reštaurácia objednávkový systém reštaurácia

Kontakt

Podľa § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dávam svoj súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov.

CommOn Systems s.r.o.
Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava - mestská časť Rača
IČO: 51735318
DIČ: 2120778088